www.phonesystem.pl
ulubione strony internautów

Iwa

Sukcesja w firmie

Sukcesja w firmie Prowadzenie działalności gospodarczej nie powinno być obliczone na tygodnie, czy miesiące ale długie lata. Odpowiedzialni przedsiębiorcy planują, jak ich spółka będzie wyglądać za kolejne 10, 15 i 50 lat. Sukcesja w firmie to jeden z tematów, w którym pomóc mogą Państwo specjaliści i doradcy z Adiutor.

Audyt Kraków

Audyt Kraków Żeby zasięgnąć informacji o kondycji spółki, możliwych drogach jej poprawy oraz rozwiązaniu bieżących problemów księgowych, należy przeprowadzić audyt. Nasz rewident zapewnia badanie jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych. Siedzibę naszej kancelarii znajdą Państwo w Krakowie, ale kontaktować się można również telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Odszkodowania Wrocław

Odszkodowania Wrocław Nie wiesz, jak dochodzić swoich praw po wypadku, do którego doszło nie z Twojej winy? Nasza kancelaria pomoże Ci w uzyskaniu odszkodowania oraz innych należnych świadczeń. Do czasu pozytywnego zakończenia sprawy nie pobieramy od naszych klientów żadnych opłat za prowadzone czynności. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej siedziby we Wrocławiu.

Leasing pracowniczy

Leasing pracowniczy Jeżeli pragniesz ograniczyć koszty zatrudnienia i jednocześnie skupić się na precyzyjnie określonych celach biznesowych, to koniecznie skorzystaj z leasingu pracowniczego. To rozwiązanie, które odciąży określone grupy zawodowe i pozwoli rozwinąć działalność. To twój pierwszy krok do samodzielności. Możesz go zrobić dzięki Connectis!

Kantor internetowy

Kantor internetowy W poszukiwaniu taniego sposobu na szybką wymianę dowolnej ilości waluty, warto jest zrezygnować z tradycyjnych sposobów. Zamiast tego korzystnie jest zajrzeć na stronę jednego z lepszych kantorów internetowych, który proponuje bardzo atrakcyjne stawki. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszki zakupisz dowolną ilość pieniędzy i będziesz mógł dalej nimi obracać. Jest to fantastyczna opcja szczególnie dla firm prowadzących interesy poza granicami naszego kraju, gdyż przyspiesza ich działanie. Zapraszamy!

Długopisy Parker

Długopisy Parker Pióroteka jest wyjątkowym miejscem w sieci, w którym zebrane są znakomite pióra i długopisy Parker, czy Waterman, a także szereg innych znakomitych produktów. W przypadku piór Parker mówić można o niebotycznej wręcz popularności tej marki oraz ogromnej rozpoznawalności na całym świecie. Cechą charakterystyczną dla wyrobów tego producenta jest między innymi bardzo szeroki zakres wysokiej jakości produktów, dzięki czemu długopisami, czy też piórami wiecznymi Parker mogą cieszyć się osoby o odmiennych potrzebach.

Trener biznesu

Trener biznesu Skorzystaj z poradnictwa konsultanta Katarzyny Lewandowskiej, a odmienisz swoją firmę na lepsze i wyciągniesz ją z finansowej zapaści. Jest to doradca, trener biznesu, znawca zarządzania oraz marketingu. Dowiedz się, co zrobić, żeby jak najskuteczniej zarządzać swoim przedsiębiorstwem przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

Biuro wirtualne Warszawa

Biuro wirtualne Warszawa Zajmujemy się kompleksową obsługą biznesową przedsiębiorstw oraz fundacji i instytucji. Oferujemy biuro wirtualne w Warszawie, rejestrację adresu, faksu, telefonu, pełną obsługę korespondencji, a także rezerwację sal konferencyjnych na potrzeby szkoleniowe. Nie musisz martwić się o brak możliwości do spotkań z klientami w stolicy.

Tłumaczenia

Tłumaczenia O wiele trudniejszym zadaniem od translacji pisemnych są tłumaczenia ustne. Wymagają one przede wszystkim doskonałej dyspozycyjności leksykalnej, czyli znajomości zarówno idiomów, zwrotów, charakterystycznych związków frazeologicznych, które dotyczą danej dyscypliny, czy też grupy zawodowej. Nasi lektorzy są w stanie uczestniczyć w takich zadaniach. Są doskonale do nich przygotowani. Oprócz odpowiedniej wiedzy dysponują również indywidualnymi predyspozycjami, które pozwalają m.in. na przeprowadzenia translacji symultanicznych.

Zgłoszenie wierzytelności

Zgłoszenie wierzytelności Podmiot, który nie złoży podobnego wniosku nie będzie potem miał prawa do brania udziału w podziale majątku dłużnika, a także w głosowaniach nad układem. Zgłoszenie wierzytelności w postępowaniu upadłościowym jest kluczowe dla firmy, która ma roszczenia. Kancelaria Zimmerman Sp. K. oferuje swoim klientom odpowiednie przygotowanie i sporządzenie tego typu wniosku.

© 2018 www.phonesystem.pl