www.phonesystem.pl
ulubione strony internautów

Siwy

Impregnacja

Impregnacja Dzięki wykonywaniu impregnacji naszych produktów przy wykorzystaniu linii z automatycznym sterowaniem i próżnią suchą o dużej wydajności, Crown Center zapewnia gwarancję szczelności dla takich odlewów jak: regulatory, filtry, części układów kierowniczych, instalacje rurowe, pompy, korpusy przekładni i wiele innych.

Spusty kondensatu

Spusty kondensatu Nasza firma oferuje Państwu bogaty wybór urządzeń przemysłowych, odnoszących się do szeroko rozumianej technologii sprężonego powietrza. W asortymencie przedsiębiorstwa Pneuma znajdują się m.in spusty kondensatu, które są dostępne w wersji automatycznej oraz ręcznej. Zobacz katalog produktów na naszej stronie internetowej.

Termodruk

Termodruk Rozbudowany park maszynowy pozwala nam na dekorowanie naszych wyrobów. Jedną z usług oferowanych przez firmę Akces-Bis jest termodruk. Polega ona na naniesieniu na powierzchnię detalu koloru przy wykorzystaniu wysokiej temperatury. W zależności od zastosowanej folii możliwe jest uzyskanie efektu jednokolorowego lub wielokolorowego.

Poliwęglan lity

Poliwęglan lity Dzięki swoim unikalnym właściwościom bardzo często jest wykorzystywany jako imitacja szkła. Posiada znacznie lepszą od niego odporność na uderzenia, jest od niego dwukrotnie lżejszy oraz ma dobry parametr przezroczystości. Poliwęglan lity to jeden z materiałów, którego dystrybucją i obróbką zajmuje się firma E-Plast.

masa bitumiczna

masa bitumiczna Już nie musisz się zastanawiać, co zrobić, aby zapełnić wszelkiego rodzaju ubytki w ulicy. Wystarczy, że skorzystasz z oferty firmy EMULEX. Właśnie w ich asortymencie dostępna jest między innymi specjalistyczna masa bitumiczna na drogi, a także asfalt w workach wyprodukowane w oparciu o zaawansowaną technologię.

Chłodnica olejowa

Chłodnica olejowa Jeżeli poszukują Państwo wysokiej klasy podzespołów do dowolnego układu hydraulicznego to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! PRS Trade Poland produkuje i sprzedaje między innymi chłodnice olejowe, które są odpowiedzialne za obniżanie temperatury czynnika roboczego. Poszczególne modele mogą być zasilane różnym napięciem.

Katalog norm

Katalog norm Chcą Państwo uzupełnić bądź dopiero stworzyć własną bazę nakładów rzeczowych? Z pomocą przy kosztorysowaniu przyjdą KNR-y oferowane przez Koprinet Sp. z o.o. Każdy katalog norm kosztorysowych zawiera informacje na temat jednostkowego zużycia niezbędnych materiałów, jak również opis poszczególnych prac.

Zabawki dla dzieci sklep internetowy

Zabawki dla dzieci sklep internetowy Wyjątkowe zabawki dla dzieci w naszym sklepie internetowym to najlepsze rozwiązanie dla wymagających Rodziców oraz ich pociech. Nasze artykuły są piękne i efektowne. W ofercie posiadamy wyroby drewniane, klocki, rozwijające gry oraz puzzle - także puzzle przestrzenne. Nasze produkty to najwyższa jakość - trwałość oraz perfekcyjny sposób na rozwinięcie ciekawości a także kreatywności u Państwa dziecka.

Sklep z klockami Lego

Sklep z klockami Lego Masz w domu małego fana "Gwiezdnych wojen"? Z pewnością ucieszą go klocki LEGO Star Wars! W naszym sklepie znajdziesz aż kilkadziesiąt zestawów z tej serii. Wśród nich znajdują się zarówno zabawki nowe, jak i używane i odnowione. W ofercie posiadamy m.in. zestaw bitewny Reble Trooper, komorę do zamrażania w karbonicie, transformacje Dartha Vadera czy Jedi Starfighter Yody. W kolekcji dostępne są także figurki wzorowane na postaciach z filmu - Generał Grievous, Darth Vader, Kylo Ren,Baze Malbus czy Poe Dameron.

Wynajem namiotów

Wynajem namiotów Oferujemy wynajem namiotów handlowych, magazynowych, bankietowych i innych, które są stabilne, bezpieczne i estetyczne. Polecamy konstrukcje w różnych kształtach i wielkościach, które można optymalnie dostosować do własnych potrzeb i oczekiwań. Zapewniamy atrakcyjne ceny i szybką, profesjonalną obsługę.

© 2020 www.phonesystem.pl