www.phonesystem.pl
ulubione strony internautów

Arni i Syla

Szkolenia na wózki widłowe

Szkolenia na wózki widłowe Organizujemy między innymi kursy dla rolników oraz prowadzimy doradztwo biznesowe. Polecamy również szkolenia na wózki widłowe przeznaczone dla osób, które ukończyły szkołę zawodową oraz posiadają prawo jazdy. Na naszej stronie znajdziesz formularz zgłoszeniowy niezbędny do przystąpienia do kursu i wykonywania zawodu magazyniera.

Tłumacz techniczny angielski

Tłumacz techniczny angielski Jeżeli szukasz profesjonalnej translacji dokumentów budowlanych z języka angielskiego - dobrze trafiłeś! Nasz tłumacz techniczny posiada wieloletnie doświadczenie w przekładaniu tekstów z zakresu inżynierii sanitarnej, architektury krajobrazu oraz geologii. Polecamy również nasz fachowy słownik budowlany!

Sprzęt laboratoryjny

Sprzęt laboratoryjny Nasza firma zajmuje się kompleksowym wyposażaniem ośrodków uniwersyteckich, firm farmaceutycznych, jednostek naukowych i innych w sprzęt laboratoryjny, urządzenia do badań in-vivo i in-vitro oraz wyposażenie zwierzętarni. Współpracujemy z dostawcami najnowocześniejszych urządzeń analitycznych. Dowiedz się więcej.

© 2017 www.phonesystem.pl