www.phonesystem.pl
ulubione strony internautów

Arni i Syla

Kurs hiszpańskiego

Kurs hiszpańskiego Chciałbyś nauczyć się języka hiszpańskiego? W naszej szkole mieszczącej się w Szczecinie szybko zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności zapewniające swobodną komunikację. Centrum CASA DE ESPANA to miejsce, w którym zajęcia prowadzą native speaker’zy, którzy nie tylko uczą, ale również wprowadzają kursantów w meandry kulturowe i historyczne. U nas poczujesz zapach paelli, pouczysz się w rytmach flamenco i zwyczajnie poczujesz się dobrze w atmosferze pełnej sympatii. Zgłoś się do nas, czekamy na Ciebie!

Incentive travel

Incentive travel Jeśli chcesz zintegrować swoich pracowników, zdecyduj się na wyjazdy całehgo zespołu. Grupa Haxel poleca incentive travel, który pobudzi ludzi, zmotywuje ich oraz dostarczy niezapomnianych wrażeń. Sprawdź na naszej stronie przykładowe wyjazdy do Peru lub Nepalu lub rejs po Karainbach lub na Maderę.

Prawo Warszawa

Prawo Warszawa Jeśli matura właśnie za Tobą, albo stwierdziłeś, że najwyższy czas by poszerzyć swoje kompetencje, to nasza uczelnia jest właśnie dla Ciebie. Przychodząc do nas możesz zdecydować się na kierunek taki jak prawo lub administracja. Nasza warszawska uczelnia współpracuje z zagranicznymi placówkami w Londynie czy Brukseli.

assessment center

assessment center Działalność naszej firmy opiera się na profesjonalnym doradztwie personalnym i zawodowym. W naszej firmie pracują wykwalifikowani i zdolni ludzie, którzy wiedzą, jak pomóc Tobie i Twoim pracownikom. W naszej ofercie są również takie usługi, jak rekrutacja pracowników, audyt personalny, czy szkolenia miękkie. Zapraszamy do współpracy.

Gry edukacyjne dla młodzieży

Gry edukacyjne dla młodzieży Zajmujemy się sprzedażą pomocy dydaktycznych, które przydają się w codziennej pracy szkół i przedszkoli. W sklepie internetowym znajdziesz gry edukacyjne dla młodzieży, dzięki którym Twoi uczniowie będą nabywać umiejętności pracy w grupie. U nas kupisz quizy tematyczne z geografii, szachy z wizerunkami królów Polski czy układanki.

Native speaker

Native speaker Serdecznie zapraszamy do zapisania się na profesjonalne kursy języka angielskiego. Firma Dedalus English posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu zajęć, mających z powodzeniem przygotować kursantów do zdawania egzaminów Cambridge. Nasza szkoła języka zatrudnia najlepszych native speakerów, którzy doskonale łączą teoretyczną część nauki z praktyką, a wszystko to w przyjemnej i przyjaznej atmosferze. Oferujemy kursy standardowe oraz intensywne wakacyjne. Zaimponuj sobie i znajomym doskonałą znajomością angielskiego!

asystentka stomatologiczna kurs

asystentka stomatologiczna kurs Gabinety dentystyczne bardzo chętnie zatrudniają empatyczną i dobrze zorganizowaną pomoc. Świadczy ją przygotowana do tego celu asystentka stomatologiczna. Kurs proponowany przez naszą szkołę, przyucza do wykonywania tego zawodu - zarówno pod kątem teoretycznym, jak i praktycznym. Nauka trwa 2 semestry.

© 2020 www.phonesystem.pl