www.phonesystem.pl
ulubione strony internautów

Arni i Syla

Sprzęt laboratoryjny

Sprzęt laboratoryjny Nasza firma zajmuje się kompleksowym wyposażaniem ośrodków uniwersyteckich, firm farmaceutycznych, jednostek naukowych i innych w sprzęt laboratoryjny, urządzenia do badań in-vivo i in-vitro oraz wyposażenie zwierzętarni. Współpracujemy z dostawcami najnowocześniejszych urządzeń analitycznych. Dowiedz się więcej.

Kurs hiszpańskiego

Kurs hiszpańskiego Chciałbyś nauczyć się języka hiszpańskiego? W naszej szkole mieszczącej się w Szczecinie szybko zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności zapewniające swobodną komunikację. Centrum CASA DE ESPANA to miejsce, w którym zajęcia prowadzą native speaker’zy, którzy nie tylko uczą, ale również wprowadzają kursantów w meandry kulturowe i historyczne. U nas poczujesz zapach paelli, pouczysz się w rytmach flamenco i zwyczajnie poczujesz się dobrze w atmosferze pełnej sympatii. Zgłoś się do nas, czekamy na Ciebie!

Incentive travel

Incentive travel Jeśli chcesz zintegrować swoich pracowników, zdecyduj się na wyjazdy całehgo zespołu. Grupa Haxel poleca incentive travel, który pobudzi ludzi, zmotywuje ich oraz dostarczy niezapomnianych wrażeń. Sprawdź na naszej stronie przykładowe wyjazdy do Peru lub Nepalu lub rejs po Karainbach lub na Maderę.

Prawo Warszawa

Prawo Warszawa Jeśli matura właśnie za Tobą, albo stwierdziłeś, że najwyższy czas by poszerzyć swoje kompetencje, to nasza uczelnia jest właśnie dla Ciebie. Przychodząc do nas możesz zdecydować się na kierunek taki jak prawo lub administracja. Nasza warszawska uczelnia współpracuje z zagranicznymi placówkami w Londynie czy Brukseli.

assessment center

assessment center Działalność naszej firmy opiera się na profesjonalnym doradztwie personalnym i zawodowym. W naszej firmie pracują wykwalifikowani i zdolni ludzie, którzy wiedzą, jak pomóc Tobie i Twoim pracownikom. W naszej ofercie są również takie usługi, jak rekrutacja pracowników, audyt personalny, czy szkolenia miękkie. Zapraszamy do współpracy.

Gry edukacyjne dla młodzieży

Gry edukacyjne dla młodzieży Zajmujemy się sprzedażą pomocy dydaktycznych, które przydają się w codziennej pracy szkół i przedszkoli. W sklepie internetowym znajdziesz gry edukacyjne dla młodzieży, dzięki którym Twoi uczniowie będą nabywać umiejętności pracy w grupie. U nas kupisz quizy tematyczne z geografii, szachy z wizerunkami królów Polski czy układanki.

© 2019 www.phonesystem.pl