www.phonesystem.pl
ulubione strony internautów

Arni i Syla

Szkolenia na wózki widłowe

Szkolenia na wózki widłowe Organizujemy między innymi kursy dla rolników oraz prowadzimy doradztwo biznesowe. Polecamy również szkolenia na wózki widłowe przeznaczone dla osób, które ukończyły szkołę zawodową oraz posiadają prawo jazdy. Na naszej stronie znajdziesz formularz zgłoszeniowy niezbędny do przystąpienia do kursu i wykonywania zawodu magazyniera.

Sprzęt laboratoryjny

Sprzęt laboratoryjny Nasza firma zajmuje się kompleksowym wyposażaniem ośrodków uniwersyteckich, firm farmaceutycznych, jednostek naukowych i innych w sprzęt laboratoryjny, urządzenia do badań in-vivo i in-vitro oraz wyposażenie zwierzętarni. Współpracujemy z dostawcami najnowocześniejszych urządzeń analitycznych. Dowiedz się więcej.

Kurs hiszpańskiego

Kurs hiszpańskiego Chciałbyś nauczyć się języka hiszpańskiego? W naszej szkole mieszczącej się w Szczecinie szybko zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności zapewniające swobodną komunikację. Centrum CASA DE ESPANA to miejsce, w którym zajęcia prowadzą native speaker’zy, którzy nie tylko uczą, ale również wprowadzają kursantów w meandry kulturowe i historyczne. U nas poczujesz zapach paelli, pouczysz się w rytmach flamenco i zwyczajnie poczujesz się dobrze w atmosferze pełnej sympatii. Zgłoś się do nas, czekamy na Ciebie!

Incentive travel

Incentive travel Jeśli chcesz zintegrować swoich pracowników, zdecyduj się na wyjazdy całehgo zespołu. Grupa Haxel poleca incentive travel, który pobudzi ludzi, zmotywuje ich oraz dostarczy niezapomnianych wrażeń. Sprawdź na naszej stronie przykładowe wyjazdy do Peru lub Nepalu lub rejs po Karainbach lub na Maderę.

Tłumaczenia przysięgłe Wrocław

Tłumaczenia przysięgłe Wrocław Dokumentami którymi się zajmujemy są, przede wszystkim, umowy handlowe, spółek, o dzieło lub pracę. Oferowane przez naszą wrocławską firmę tłumaczenia przysięgłe dotyczą także świadectw szkolnych, dyplomów uczelni wyższych, suplementów do dyplomów, zaświadczeń o ukończeniu kursów lub dokumentów technicznych, takich jak normy, gwarancje czy specyfikacje.

© 2018 www.phonesystem.pl