www.phonesystem.pl
ulubione strony internautów

Przemek

Mikrolab

Mikrolab Obsługujemy klientów z każdej branży, jednak specjalizujemy się przede wszystkim w outsourcingu laboratoryjnym dla farmaceutyki oraz kosmetyki. Mikrolab oferuje profesjonalne analizy składu chemicznego. Posiadamy certyfikaty Polskiej Agencji Akredytacji oraz Głównego Inspektora Farmaceutycznego. W naszym zakładzie obowiązuje również norma jakości ISO.

Postprocesor - http://koltech.com.pl

Postprocesor - http://koltech.com.pl Wysoce wykwalifikowana kadra inżynierów pracujących w zakładach mechanicznych Koltech tworzy innowacyjne i zaawansowane technologicznie urządzenia i maszyny do obsługi pojazdów szynowych. Wśród projektowanych przez nią rozwiązań znajduje się również postprocesor IMSce. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy i zapoznania się z jej pełną ofertą.

http://www.materna.com.pl/pl/uslugi/mobilny-marketing

http://www.materna.com.pl/pl/uslugi/mobilny-marketing Proponowane przez nas rozwiązanie wykorzystuje wiadomości tekstowe i graficzne, a także QR kody w kontaktach z odbiorcami. Powiadomienia SMS wysyłane przez platformę opracowaną przez firmę MATERNA, mogą zawierać linki i odnośniki do konkretnych adresów internetowych. Ponadto odbiorca ma możliwość odpowiedzi na przekaz.

Kafar PV: Konstrukcja pod panele fotowoltaiczne

Kafar PV: Konstrukcja pod panele fotowoltaiczne W poszukiwaniu najlepszego, a jednocześnie stosunkowo taniego sposobu na ekologiczną energię, warto jest zajrzeć na stronę internetową tej firmy. W ofercie Kafar PV dostępna jest nowoczesna, a jednocześnie wykazująca się dużą stabilnością konstrukcja pod panele panele fotowoltaiczne. Proponują również usługi kafarowania.

Drony sklep

Drony sklep Firma Helipad zaprasza do zakupu nowoczesnych technologii latających, które pozwolą każdemu na podziwianie świata z bardzo dużych wysokości. Nasz sklep oferuje nowoczesne drony - zarówno mniej skomplikowane dla osób początkujących, jak bardzo zaawansowane dla tych, którzy posiadają największe wymagania.

ASSET

ASSET Szukasz nowoczesnych rozwiązań multimedialnych, które usprawnią pracę w Twojej firmie, a także zwiększą komfort pracowników podczas realizacji powierzonych im zadań? Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego. Firma ASSET proponuje Ci centralne telefoniczne, a także całą aparaturę towarzyszącą. Zapraszamy!

Smartwatch

Smartwatch Kiedyś komputery musiały być ogromne by ich moc obliczeniowa mogła w ogóle funkcjonować. Dziś dużo większa potęga zawarta jest w... małym zegarku. Każdy smartwatch jaki znajdziecie Państwo w naszej ofercie to urządzenie, które umożliwi Wam słuchanie muzyki, połączenia telefoniczne czy opcję korzystania z Internetu.

Drzwi aluminiowe przeciwpożarowe

Drzwi aluminiowe przeciwpożarowe Polecamy solidne i wytrzymałe drzwi przeciwpożarowe. Dzięki temu stanowią doskonałe zabezpieczenie Twojego mienia przed ogniem. Nasze drzwi p.poż. są wykonane z doskonałej jakości materiałów dzięki czemu są niezawodne. Są więc doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących najwyższej jakości towarów, które są zarazem oferowane w doskonałej cenie. Nasza firma oferuje najlepszej jakości drzwi przeciw pożarowe, które posiadają klamkę przeciwpożarową z rdzeniem stalowym, jeden punkt antywyważeniowy oraz dwa zawiasy homologowane, przy czym jeden z nich wyposażony jest w sprężynę z półautomatycznym zamykaniem.

siemens automatyka

siemens automatyka Kupując takie urządzenia jak panele operatorskie, zasilacze, czy aparatura niskiego napięcia, warto korzystać z usług firmy, która od wielu lat zajmuje się tą branżą. Automatyka przemysłowa to specjalność Elteko, będącego zarazem autoryzowanym dystrybutorem firmy SIEMENS. Ponadto zajmujemy się usługami serwisowymi w naszej siedzibie w Bydgoszczy, zapewniając pomoc techniczną dla naszych Klientów.

Prasy hydrualiczne

Prasy hydrualiczne Naprawiamy siłowniki i prasy hydrauliczne jaki ich producent - szybko, sprawnie, skutecznie. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami spełni oczekiwania każdego, komu zależy na najwyższej jakości usług. Możesz być pewien, że przeprowadzany przez nas remont pras hydraulicznych pozwoli Ci cieszyć się doskonale działającym sprzętem - takiej gwarancji nie da Ci żadna inna firma.

Przekładniki Polcontact

Przekładniki Polcontact Nasze przedsiębiorstwo już od ponad 20 lat dostarcza aparatury energetyczne wielu renomowanych marek, a także zajmuje się organizowaniem branżowych szkoleń. W naszej ofercie znaleźć można przekładniki Polcontact niskiego, średniego i wysokiego napięcia. Posiadamy m.in. wersje prądowe z otworem na kabel, szynę czy z dzielonym rdzeniem.

koła do wózków

koła do wózków Przedsiębiorstwo Recomedic specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie wysokiej jakości elementów zamiennych i akcesoriów stosowanych w rehabilitacji oraz technice medycznej. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo m.in. koła do wózków inwalidzkich i inne części zamienne stosowane w serwisowaniu.

Cięcie strumieniem wody

Cięcie strumieniem wody Dzięki metodzie obróbki materiałów, którą Państwu proponujemy możliwe jest uzyskanie dowolnego kształtu przy zachowaniu najwyższej precyzji, takiej jak przy obróbce laserowej. Cięcie strumieniem wody oferowane przez AltumTech wykonywane jest pod ciśnieniem 4130 bar, co sprawia że mogą być mu poddane prawie wszystkie materiały, w tym stal nierdzewna, drewno i szkło. Dzięki niskiej temperaturze wytwarzanej podczas procedury, możliwe jest zachowanie pierwotnej struktury materiału bez przypalania krawędzi oraz nagrzewania.

Terminale POS

Terminale POS Terminale płatnicze to sprzęt, który spotkać dziś można w wielu placówkach usługowo-handlowych, a pozwala on wygodnie płacić bez konieczności posługiwania się gotówką. W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze terminale płatnicze, które działają niezawodnie i zapewniają bezpieczeństwo transakcji. Zapraszamy!

Tensjometr

Tensjometr Niezależnie od tego czy poszukujecie Państwo nowoczesnych tensjometrów z wyposażeniem standardowym, czy specjalistycznym, w ofercie naszej firmy z pewnością znajdziecie produkty idealnie dostosowane do własnych potrzeb. Proponujemy Państwu urządzenia XXI wieku do wykonywania badań napięć międzyfazowych, powierzchniowych i nie tylko. Złożone są ze specjalistycznych układów oraz najbardziej trwałych komponentów, które zapewniać będą wydajne i skuteczne działanie sprzętu przez wiele lat. Oferujemy szeroki wybór doskonałych wyrobów.

spawanie stali nierdzewnej

spawanie stali nierdzewnej Do wykonania niektórych konstrukcji jak np. doczołowe połączenie rur konieczne jest spawanie stali nierdzewnej. Wykonujemy tę usługę ręcznie, korzystając z techniki orbitalnej TIG oraz MIG/MAG. W ten sposób powstają konstrukcje solidne i odporne na warunki atmosferyczne, zanieczyszczenia czy też działanie środków chemicznych.

Drukarka 3D cena

Drukarka 3D cena Choć niektóre innowacje technologiczne pojawiające się na rynku budzą nieufność wśród użytkowników, drukarka 3D jest wykorzystywana w coraz większej liczbie branży i przedsiębiorstwach o różnych profilach. W Blixet zajmujemy się consultingiem dla klientów w celu wyboru najlepszego dla nich modelu, w atrakcyjnej cenie. Po wstępnej analizie, przedstawiamy pełną ofertę możliwości i wskazujemy na te według nas najbardziej optymalne. W końcu sprzęt tego typu może obejmować różne funkcje.

maszyny pakujące

maszyny pakujące Potrzebujesz urządzenia, które pozwoli Ci zgrzać jednorazowe saszetki albo pomoże w produkcji pudełek? Sprawdź naszą ofertę saszetkarek oraz kartoniarek! Oferujemy maszyny pakujące w różnych modelach w zależności od przeznaczenia i typu towaru. Mamy sprzęt niezbędny między innymi w linii produkcyjnej pillow pack, flow pack oraz w saszetek, pudełkach lub na tackach.

Butelki szklane do soków

Butelki szklane do soków W branży opakowaniowej działamy od 1990 roku. Zajmujemy się sprzedażą między innymi słoików oraz nakrętek. Polecamy butelki szklane do soków dostępne o pojemności od 200 do 1000 ml i różnym kształcie. W zależności od modelu, oferujemy produkt do soku, piwa, alkoholu, octu lub w formie gąsiorka do wina.

Odzyskiwanie danych Rzeszów

Odzyskiwanie danych Rzeszów Wszystkich klientów z Rzeszowa zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Mega, która od wielu lat specjalizuje się w fachowym odzyskiwaniu danych z dysków twardych komputerów, laptopów, macierzy RAID, kart pamięci, pendrajwów, telefonów komórkowych, tabletów, kamer wideo i wielu innych urządzeń. Szybko, skutecznie i bezpiecznie.

Prasy krawędziowe CNC

Prasy krawędziowe CNC Profesjonalne prasy krawędziowe CNC - to właśnie one są przedmiotem naszej sprzedaży. Precyzyjne wykonanie w oparciu o nowoczesne technologie zapewnia im długą i bezawaryjną pracę. Wybierając naszą firmę możesz liczyć na to, że odpowiemy na Twoje potrzeby. Skorzystaj z usług specjalistów, którzy zapewnią Ci najlepsze prasy krawędziowe na rynku. Jesteśmy pewni, że ciężka praca naszych fachowców przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajdują się szczegółowe informacje na temat naszej oferty.

Kompleksowe wsparcie IT

Kompleksowe wsparcie IT Nasza firma działa w branży informatycznej, oferując klientom różnorodne rozwiązania. Zapewniamy kompleksowe wsparcie IT w skład którego wchodzi administracja serwerami, wdrożenie, konsulting i doradztwo oraz pełen serwis naprawczy. Opiekujemy się zarówno sprzętem komputerowym, jak i całym oprogramowaniem, abyś nie musiał martwić się o swoje dane przechowywane np. w chmurze.

Profile aluminiowe

Profile aluminiowe Czy poszukujesz artykułów przemysłowych, części i innych elementów, które pozwolą na skonstruowanie złożonych napędów lub profesjonalnych maszyn? Jeśli tak, już dziś złóż zamówienie na produkty prezentowane na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa. Wśród proponowanego asortymentu znajdują się elementy budowy tłoczników, pneumatyki, hydrauliki, a także profile aluminiowe do budowy maszyn. Proponowane pozycje wykonane są z solidnych materiałów, co eliminuje częstotliwość występowania awarii w gotowej konstrukcji.

Programowanie systemów sterowania

Programowanie systemów sterowania Nasza firma zajmuje się m.in. działaniami z zakresu automatyzacji i robotyzacji linii produkcyjnych oraz ich optymalizacją i monitoringiem. Programowanie systemów sterowania pozwala na połączenie struktury produkcyjnej z zarządzającą, co daje kontrolę nad prowadzonymi działaniami oraz ułatwia planowanie całego procesu wytwórczego.

© 2018 www.phonesystem.pl