www.phonesystem.pl
ulubione strony internautów

Karol

Adwokat Bydgoszcz

Adwokat Bydgoszcz Porady prawne mogą przydać się klientom wnoszącym pozwy z dziedziny prawa rodzinnego, cywilnego, administracyjnego, pracy oraz karnego. Nasi adwokaci w Bydgoszczy chętnie pomocą w trakcie tworzenia dokumentacji oraz w zastępstwie w sądzie podczas rozwodu, walki o odszkodowanie i w sprawach o mobbing.

Odprawa celna

Odprawa celna Firma zapewniająca profesjonalną obsługę między innymi podczas usług transportowych. W zakres działań przedsiębiorstwa wchodzi między innymi: odprawa celna we wszystkich procedurach, reprezentowanie firmy przed określonym urzędem,wypełnianie świadectw pochodzenia EUR.1, A.TR oraz weryfikacja dokumentów przed wysyłką.

Rodzaje czasu pracy

Rodzaje czasu pracy W każdym przedsiębiorstwie - zarówno prywatnym, jak i publicznym - panują określone rodzaje czasu pracy. Określają one rytm działania całej firmy oraz ilość godzin i dni do przepracowania przez każdą zatrudnioną osobę. Warto zapoznać się z najpopularniejszymi rozwiązaniami i sprawdzić, jakie zasady obowiązują Ciebie.

Adwokat Łomża

Adwokat Łomża Udziela wsparcia osobom prywatnym, jak i instytucjom gospodarczym w zakresie prawa karnego, rodzinnego, rzeczowego, cywilnego, spadkowego czy gospodarczego. Specjalizuje się głównie w odszkodowaniach i postępowaniu karnym. Jako adwokat działa na terenie Łomży i pomaga tworzyć zarówno pisma sądowe, jak i reprezentuje swojego klienta podczas procesu lub negocjacji.

kancelaria radcowska Bydgoszcz

kancelaria radcowska Bydgoszcz Wspieramy zarówno w zakresie prawa rodzinnego, jak i majątkowego. Nasi klienci otrzymują pomoc w procesach sądowych dotyczących błędów lekarskich i kosmetycznych (np. niewłaściwa diagnoza). Kancelaria radcowska działa na terenie Bydgoszczy, gdzie zajmujemy się reprezentowaniem podczas rozwodów, separacji czy przy pozyskiwaniu alimentów.

© 2018 www.phonesystem.pl