www.phonesystem.pl
ulubione strony internautów

Kobi

Biżuteria na zamówienie

Biżuteria na zamówienie W przeciwieństwie do większości jubilerów dajemy naszym klientom dużą indywidualność w doborze wszystkich elementów błyskotek. Domeną Lilou jest biżuteria na zamówienie. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór opasek, naszyjników i bransoletek, które dodatkowo można poddać procesowi grawerowania. Zapraszamy!

Ornaty

Ornaty Dla kościołów, przedstawicieli stanu duchownego, dla dzieci przystępujących do Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej - w naszej ofercie znajdziecie szaty liturgiczne, dopasowane do odpowiednich uroczystości katolickich. Dostępne są u nas między innymi ornaty, alby czy sutanny. Proponujemy również kielichy oraz inne przedmioty będące częścią wyposażenia kościoła.

Poduszki na obrączki

Poduszki na obrączki Prowadzimy kompleksowe usługi polegające na projektowaniu i drukowaniu m.in. oryginalnych i unikalnych zaproszeń na ślub i wesele a także chrzciny. Na naszej stronie internetowej są również różnego rodzaju dodatki ślubne: płatki róż, poduszki na obrączki, lampiony, czy konfetti. Nasz sklep ślubny oferuje również elementy dekoracji sali, świątyni, samochodu, czy stołu. Zapraszamy do zakupów.

Utylizacja odpadów Poznań

Utylizacja odpadów Poznań Świadczymy usługi w zakresie unieszkodliwiania substancji niebezpiecznych, w tym ropopochodnych. Utylizacja odpadów realizowana jest na terenie Poznania, poprzedzona szczegółowymi badaniami laboratoryjnymi. Oferowana jest przez nas również remediacja gleby i gruntów, przykładowo po wycieku benzyny lub awarii cysterny.

Artykuły religjne

Artykuły religjne Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji eleganckich dewocjonaliów, które można ustawić lub zawiesić w domach prywatnych, a także na plebaniach, w budynkach parafialnych czy w salach katechetycznych. Można u nas nabyć figurki przedstawiające postacie Świętych oraz krzyże i świece. Dysponujemy również bogatym wyborem artykułów religijnych. Polecamy szczególnie te, które upamiętniają naszego wielkiego rodaka Jana Pawła II. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej oficjalnej strony internetowej, na której opisany został cały asortyment.

© 2020 www.phonesystem.pl